Privatumo politika

Privatumo politika

Siekdami apsaugoti savo klientų ir svetainės lankytojų privatumą ir duomenis CloudLix.Com pateikia privatumo politikos taisykles, kuriomis paaiškiname kaip naudojame Jūsų surinktus duomenis. Šios privatumo politikos taisyklės reglamentuoja kokiu tikslu CloudLix.com renka, naudoja, tvarko ir skelbią surinktą informaciją iš svetainės lankytojų ir paslaugos vartotojų.

Privatumas

CloudLix.com kliento duomenų saugumas yra aukščiausias prioritetas. Mes įsipareigojame saugoti kliento duomenis, kuriuos jis patikėjo mums.

Klientų duomenys, kuriuos mes renkame

Cloudlix.com renka klientus identifikuojančia informaciją tik per užsakymo formą, užsisakant mūsų paslaugas. Mes taip pat renkame informaciją, kaip svetainės lankytojai atsidūrė pas mus, ir ką darė mūsų svetainėje, bei iš kur jie kilę. Mes taip pat naudojame „sausainiukus“ norėdami stebėti, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetaine.

Kam mes naudojame gautus duomenis

Cloudlix.com patikimi Jūsų verslo partneriai. CloudLix.Com surinktus asmens duomenis naudoja tik susisiekti su klientais ar pristatyti naujas paslaugas. CloudLix.Com užtikrina, kad vartotojų duomenys nebus parduodami. Taip pat nebus perduodami verslo partneriams, be Jūsų sutikimo. Tretiesiems asmenims bus perduoti duomenys, tik tada kai tai bus pareikalaujama pagal teismo sprendimą, pagal galiojančius įstatymus.