Mokėjimo būdai

Paypal PayPal yra Amerikoje steigtas e-komercijos verslas. Leidžiantis mokėjimus ir pinigų pervedimus atlikti internetu.
Paypal WebMoney pervedimai dažniausiai žinomi kaip WebMoney yra globalinė sistema ir aplinka, skirta internetiniam verslui, pristatyta 1998 metais. WebMoney teigia turinti daugiau kaip 25 milijonų naudotojų.
Perfect Money Perfect Money yra pirmaujanti finansinė paslauga, leidžianti naudotojams atlikti mokėjimus ir priimti juos apsaugotai. Atverianti unikalias galimybes interneto naudotojams ir internetinių verslų turėtojams.
BitCoin Bitcoin, tai novatoriškas mokėjimų tinklas ir naujos kartos virtualūs pinigai. Bitcoin naudoja P2P technologiją, dirba be centrinės institucijos ar banko, valdančios pervedimus. Bitcoin išdavimas atliekamas kolektyviškai tinkle.
MoneyBookers Skrill internetinius pervedimus vykdo nuo 2001 metų ir tapo viena didžiausių internetinių mokėjimų kompanijų. Su 560 žmonėmis, 30 tautybių, dirbančių Londone centriniame ofise ir visoje Europoje, taip pat ir JAV.
Payza Payza online payment platforma leidžia Jums siųsti ir gauti pinigus, apsipirkti, atlikti internetinius mokėjimus ar gauti mokėjimus iš bet kurios vietos pasaulyje.
Western Union Paysera yra greičiausias būdas siųsti ir gauti pinigus visame pasaulytje, keisti valiutas ir saugoti pinigus internete, taip pat pervedimus atlikti SMS žinutėmis.
Western Union Siųskite pinigus internetu savo draugams, šeimynai visame pasaulyje su Western Union. Perveskite pinigus į banko sąskaitas ar tiesiogiai atsiimti grynųjų.